Märta Måås-Fjetterström Tusenskönan

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Tusenskönan" ("Bellis"), matta, formgiven 1933, flossa, signerad AB MMF, ca 292x210 cm

Hårt slitage, fläckar

615371

2019-02-18