Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLJEKANNA i glas, 1800-tal, Grand Tour souvenir, efter antik Romersk förlaga, opalinglas innefattad i förgylld brons, Glaset med miniatyrdekor, marmor och brons. Höjd ca 17 cm.
615372
2019-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här