Arvid Fougstedt blandteknik

Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): Carl Friesendahls ateljé i Paris, signerad och daterad Arvid Fougstedt Stortorgskällaren 17:9 1939, etikett a tergo, blandteknik, bildmått ca 37x44 cm

615400

2019-02-16