Fat Västerås

Fat Västerås
Fat Västerås
Fat Västerås
Fat Västerås
Fat Västerås
Fat Västerås
Fat Västerås
Fat Västerås

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, tenn, Nils Christophersson Forss (1740-1786) Västerås, diameter 43 cm

Bucklor, slitage

615427

2019-02-18