Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL-INGMAR JOHANSSON, collier, silver, kabellänk, Göteborg, 1975, signerat, längd ca 64 cm, totalvikt ca 85 g
Bruksslitage, mindre repor
615430
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här