Karl-Ingmar Johansson collier

Karl-Ingmar Johansson collier
Karl-Ingmar Johansson collier
Karl-Ingmar Johansson collier
Karl-Ingmar Johansson collier
Karl-Ingmar Johansson collier
Karl-Ingmar Johansson collier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL-INGMAR JOHANSSON, collier, silver, kabellänk, Göteborg, 1975, signerat, längd ca 64 cm, totalvikt ca 85 g

Bruksslitage, mindre repor

615430

2019-02-20