Tekno modellbilar
Klubbat för:
7 400 SEK
3 000 SEK
TEKNO MODELLBILAR, 8 st, 1950-70-tal, bestående av Willys Jeep 814, Ferrari 813, Volvo 164 838, Ford Taunus 826, LLoyd 816, Opel Olympia 806, Renault 4-CV 811, Opel Rekord 720
Opel Olympia med skadad framlykta, obetydliga skador
615437
2019-02-16