Henning Koppel ring

Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring
Henning Koppel ring

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENNING KOPPEL, ring, silver, för Georg Jensen, Danmark, efter 1945, modell 141, ringstorlek 17.25, totalvikt ca 13.3 g

Bruksslitage, mindre repor

615442

2019-02-21