Bordslampor 1800-tal

Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, patinerad brons, brännförgyllda ljushållare, fot av marmor, total höjd, inklusive medföljande skärmar, 49 cm

Senare skärmar och elektrifierade. Ej funktionstestade.

615445

2019-02-23