Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WMF (Wurtembergische Metallwarenfabrik), coasters 1 par, skål, nysilver, 1900-tal, genombruten dekor, skålens längd ca 32, diameter 14 cm
Slitage
615453
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här