Skål och Coasters

Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters
Skål och Coasters

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WMF (Wurtembergische Metallwarenfabrik), coasters 1 par, skål, nysilver, 1900-tal, genombruten dekor, skålens längd ca 32, diameter 14 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

615453

2019-02-18