Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WMF (Wurtembergische Metallwarenfabrik), coasters 1 par, skål, nysilver, 1900-tal, genombruten dekor, skålens längd ca 32, diameter 14 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
615453
2019-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner