Cigarettetui

Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARETTETUI, MUNSTYCKE, silver, 1900-talets början, Tjäder i emalj, 8,5x7,5 cm, munstyckets längd ca 8 cm, etuiets vikt ca 149 g

Slitage

615455

2019-02-18