Kachina doll & yxa

Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa
Kachina doll & yxa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

KACHINA DOLL, träskulptur, 1980-tal, Zuni Rain Priest Kachina, höjd 44 cm, signerad undertill, samt stenyxa, 1980-tal, längd 59 cm.

615456

2019-02-16