Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, mässing, urtavlan signerad J W Grönbäck (verksam Stockholm 1842-1900), på sockel, höjd inkl hänkel och sockel ca 22 cm
Slitage
615462
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här