Såsskål silver

Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLOF SOHLBERG, såsskål på fat, silver, invändigt förgylld, stämplad Falun 1821, höjd 10, diameter 18 cm, vikt 378 g

Slitage

615476

2019-02-16