Kopparmått 11 stycken 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARMÅTT, 11 dlr, 1800-tal, stämplade, höjder 6-58 cm

Slitage, bucklor

615493

2019-02-21