Vevgrammofon The Monarch 1910-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VEVGRAMMOFON, His Masters Voice, 1910-tal, "The Monarch", fodral i ek, tratt i bestad ekfanér, märkt The Gramophone Co Ldt London, 560461, höjd ca 72 cm

Funktion ej garanterad, märken, repor, slitage

615502

2019-02-21