Serveringsbricka silver

Serveringsbricka silver
Serveringsbricka silver
Serveringsbricka silver
Serveringsbricka silver
Serveringsbricka silver
Serveringsbricka silver
Serveringsbricka silver
Serveringsbricka silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSBRICKA, silver, tidigt 1900-tal, stämplad Österrike / Ungern, mästarstämpel DT, längd 40x30 cm, vikt 717 g

Bruksslitage

615503

2019-02-19