Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK samt SERVETTRING, 1800- och 1900-tal, silver, delar, bestående av 12 teskedar, 12 kaffeskedar, uppläggingsbestick mm, längsta längd ca 21 cm, silvervikt 625 g, delvis i originaletuier

Gravyr, bruksslitage

615504

2019-02-18