Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ med skrivredning, omkring 1800, sengustaviansk, fanerad mahogny, 3 ädig, mässingsbeslag, höjd 90, 111x55 cm, nyckel finns
Bruksslitage, sidostycke med mindre spricka
615527
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här