Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VEVGRAMMOFON, 1900-talets början, ekfanér, myntinkast med låda, höjd ca 80 cm
Funktion ej garanterad, repor, märken
615530
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här