Prydno hyllsystem
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", delar till hyllsystem, Gustafsson Möbelfabrik Virserum, bestående av 8 gavlar, 11 hyllpan, 6 skåpsektioner samt. hörnmodul, samtliga delar fanerade i teak, gavlarna i svartlackerad metall, ändknoppar i mässing, höjd ca 194 cm, hyllorna ca 86x32 cm, hörndelen ca 98x67 cm
Bruksslitage, ställvis fanérskador, samtliga delar kan ej vara monterade samtidigt då vissa monteringsdelar saknas
615540
2019-02-20