Väggskulptur

Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur
Väggskulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGSKULPTUR, föreställande mansfigur, bemålad konstmassa samt trä, läder, päls, tagel, horn, ca 80x42 cm

Slitage/smärre skador

615545

2019-02-18