Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGSKULPTUR, föreställande mansfigur, bemålad konstmassa samt trä, läder, päls, tagel, horn, ca 80x42 cm
Slitage/smärre skador
615545
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här