Parti bilder, teckningar, akvareller, tryck
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TECKNINGAR, akvareller, tryck och etsningar, tot 24 st, bl a Karl Johan Gullberg (1884-1951), bildytorna mellan ca 17x19 och 31x40 cm
Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.
615556
2019-02-23