Parti bilder, teckningar, akvareller, tryck

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR, akvareller, tryck och etsningar, tot 24 st, bl a Karl Johan Gullberg (1884-1951), bildytorna mellan ca 17x19 och 31x40 cm

Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.

615556

2019-02-23