Byrå riopalisander

Byrå riopalisander
Byrå riopalisander
Byrå riopalisander
Byrå riopalisander
Byrå riopalisander
Byrå riopalisander
Byrå riopalisander
Byrå riopalisander

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, liten modell med 2 lådor och tidningshylla, fanerad i riopalisander, svärtat underrede med tidningshylla, flätad i rotting, höjd ca 71, 65 x 38 cm, Citesintyg medföljer

Bruksslitage, fläckar, märken, färgbortfall

615560

2019-02-23