Gösta Nordblad oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Stadsbild, signerad G Nordblad, 1920-tal, olja på pannå, ca 46x58 cm
UTSTÄLLD: Etikett: Gösta Nordblad, nr 13 vid Minnesutställningen i Kungl. Akademien för de Fria Konsterna 8 mars-2 april 1945
615562
2019-02-25