Gösta Nordblad oljemålning

Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning
Gösta Nordblad oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Stadsbild, signerad G Nordblad, 1920-tal, olja på pannå, ca 46x58 cm

UTSTÄLLD: Etikett: Gösta Nordblad, nr 13 vid Minnesutställningen i Kungl. Akademien för de Fria Konsterna 8 mars-2 april 1945

615562

2019-02-25