Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJ, Louis Seize-stil, omkring sekelskfitet 18/1900-tal, riklikt skuren dekor i trä, höjd ca 90, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, nött klädsel
615570
2019-02-18