Fåtöljer Louis seize-stil

Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil
Fåtöljer Louis seize-stil

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJ, Louis Seize-stil, omkring sekelskfitet 18/1900-tal, riklikt skuren dekor i trä, höjd ca 90, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, nött klädsel

615570

2019-02-18