Bob Dylan

Bob Dylan
Bob Dylan

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BOB DYLAN (född 1941): dad´s Restaurant, signerad samt numrerad 153/295, giclèe, ca 52x40 cm

615587

2019-02-25