Gustaf Magnusson oljemålning

Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Pojke och flicka vid kaj, signerad och daterad Gust Magnusson 1944, olja på pannå, ca 50x60 cm

Fläckar på tavlan

615603

2019-02-19