Fåtölj funkis

Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis
Fåtölj funkis

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, funkis, 1900-talets första hälft, karmar i svartmålat trä, stoppat säte klädd i beige textil, sitthöjd ca 43 cm, bredd 65 cm, djup 85 cm

Bruksslitage, mindre fläck

615626

2019-02-21