Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNGSTOL, "Gyngestol Nr. 3", Illum Wikkelsö, för N Eilersen, 1900-talets andra hälft, vitmålad, spjälad rygg
Senare målning, gulnad, slitage
615634
2019-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här