Gungstol Illum Wikkelsö

Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö
Gungstol Illum Wikkelsö

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNGSTOL, "Gyngestol Nr. 3", Illum Wikkelsö, för N Eilersen, 1900-talets andra hälft, vitmålad, spjälad rygg

Senare målning, gulnad, slitage

615634

2019-02-23