Poliakoff Miró
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERGE POLIAKOFF, JOAN MIRÓ, XXe SIÈCLE (2), XVII (61) innehållandes 1 originallitografi av Poliakoff, ca 31x24 cm, Panorama 68 XXXI (68), innehållandes originallitografier av Poliakoff (1) samt Miró (1), ca 31x24 resp 31x69 cm (vikt)
Gulnader, 1 rygg med skador
615637
2019-02-20