Poliakoff Miró

Poliakoff Miró
Poliakoff Miró
Poliakoff Miró
Poliakoff Miró

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERGE POLIAKOFF, JOAN MIRÓ, XXe SIÈCLE (2), XVII (61) innehållandes 1 originallitografi av Poliakoff, ca 31x24 cm, Panorama 68 XXXI (68), innehållandes originallitografier av Poliakoff (1) samt Miró (1), ca 31x24 resp 31x69 cm (vikt)

Gulnader, 1 rygg med skador

615637

2019-02-20