Pär Thorell oljemålning

Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning
Pär Thorell oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR THORELL (1923-1969): Stilleben med mugg, flaska och kanna, olja på duk, signerad Thorell och daterad -52, med inskription ´´Till Vivan Lalle´´, ca 44x53 cm.

Smärre slitage

615664

2019-02-20