Sideboard
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Ladoga", fanerat i palisander, skjutdörrar, inredning i form av hyllplan samt lådor, höjd 72, 182,5x42 cm
CITES-intyg medföljer
Skador: Smärre slitage
Flammig ovansida, bruksspår
615665
2019-02-19