Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Ladoga", fanerat i palisander, skjutdörrar, inredning i form av hyllplan samt lådor, höjd 72, 182,5x42 cm

CITES-intyg medföljer
Skador: Smärre slitage

Flammig ovansida, bruksspår

615665

2019-02-19