Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ESTRID ERICSON, tillskriven, spegel, Firma Svenskt Tenn, delvis förgylld, ramen klädd i blå textil, mått ca 66x66 cm

Ramen med pastellageskador

615668

2019-02-19