Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POTTSKÅP, tidigt 1900-tal, England, ek, avtagbar skiva, höjd ca 70 cm, bredd ca 76 cm, djup ca 45 cm
Slitage, märken
615683
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här