Pottskåp England sekelskiftet 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, tidigt 1900-tal, England, ek, avtagbar skiva, höjd ca 70 cm, bredd ca 76 cm, djup ca 45 cm

Slitage, märken

615683

2019-02-20