Serveringsvagen teak

Serveringsvagen teak
Serveringsvagen teak
Serveringsvagen teak
Serveringsvagen teak
Serveringsvagen teak
Serveringsvagen teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGEN, 1900-talets mitt, teak, höjd ca 52, 72x45.5 cm

Bruksslitge, repor

615712

2019-02-19