Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, 4 ljuspunkter, stomme i patinerad mässing/brons, strutformade kupor i tonat glas, höjd ca 68, diameter 58 cm
Funktionen garanteras ej, små nagg
615717
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här