Pottskåp nyreäsans
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
POTTSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, med tre lådor och skåpsdel, skåpsdel invändight med stenskivor, höjd ca 91, 37x41
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall,
615724
Päivämäärä:
2019-02-19