Pottskåp nyreäsans

Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans
Pottskåp nyreäsans

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

POTTSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, med tre lådor och skåpsdel, skåpsdel invändight med stenskivor, höjd ca 91, 37x41

Kuntoraportti

Slitage, färgbortfall,

615724

Päivämäärä:

2019-02-19