Lyktor

Lyktor
Lyktor
Lyktor
Lyktor
Lyktor
Lyktor
Lyktor
Lyktor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYKTOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, bemålad plåt, gultonat glas, höjd 68, 38x38 cm

Slitage

615731

2019-02-21