Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Ängeln", signerad M Pyk, olja på pannå, ca 25,5x34,5 cm
615739
2019-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här