Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANÇOIS JOUSSELIN (1926-2009): "Les Somnambules´´, signerad och daterad 1963, olja på duk, ca 130x89 cm
Proveniens: Riksförbundet för bildande konst no. 263
615745
2019-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här