Jie Grantofta

Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta
Jie Grantofta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JIE och RÖRSTRAND, 15 dlr, bukar med lock, grötskål, juicepress, skålfat, smörburk ""Picknick", höjd ca 4-12,5 cm

Slitage, burkarnas lock delvis med skador, grötskål saknar lock, juicepress med lagning

615747

2019-02-19