Salvador Dali
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Ur La Divine Comédie (Chant 16), 1960: "Dans la fumée des Coléreux", signerad Dali med röd penna, samt daterad 98/150, färgträsnitt på Rives-papper, bladstorlek 33x26,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1088
Oramad, i passepartout. gulnader
615755
2019-02-22