Soffbord 1960-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, ek, möjligen Sven Engström & Gunnar Myrstrand, kortsidor med utdragsskivor, skiva med infällda stenskivor, höjd ca 49, 75x122 cm
Slitage, utdragsskivor med förstärkning av skruvar
615760
2019-02-19