Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, ek, möjligen Sven Engström & Gunnar Myrstrand, kortsidor med utdragsskivor, skiva med infällda stenskivor, höjd ca 49, 75x122 cm

Slitage, utdragsskivor med förstärkning av skruvar

615760

2019-02-19